Rikssida Logga in
Logga in

Om oss

Välkommen till vår sektion!

Det är vi som sitter i styrelsen för Munskänkarna i Kungsbacka 2018. Om du vill komma med på någon av våra provningar eller utbildningar eller har något annat ärende är du välkommen att kontakta någon av oss!

Ordförande, IT-ansvarig
Karin Rignér, karin.rigner@telia.com
0705-093425

Vice ordförande, Provningsansvarig
Tomas Tunemyr, tomas@tunemyr.se
0705-33 43 64

Kassör
Hugo Krantz, hugo.krantz@telia.com
0707-352232

Sekreterare 
Birgitta Hedén, birgitta.heden@gmail.com
0761-253718

Utbildningsansvarig
Sven Lindgren, slindgren2@gmail.com 
0708-93 26 80

Materialansvarig
Birgitta Westerlund, westerlund.kungsbacka@telia.com 
0707-77 74 47

Ledamot
Martin Winberg, martin.winberg@telia.com
0727-42 62 75

Ledamot
Hasse Andersson, hasse.andersson5121@gmail.com
0706-311082

Ledamot 
Andreas Esmann, esmann.andreas@gmail.com 
0705-836682

 

En cookie är en liten textfil som lagras på din dator och som innehåller information. Cookies används till att kunna anpassa en webbplats efter besökarens önskemål, val och intressen. Enligt den nya lagen om elektronisk kommunikation behöver vi informera om att vår webbplats använder cookies. Genom att gå vidare på hemsidan godkänner du att vi samlar in data om dina besök. I vår integritetspolicy förklarar vi vilken data vi samlar in, varför vi samlar in den och vad vi använder den till.

Din webbläsare ger en möjlighet att stänga av lagringen av cookies på din dator. Det finns då en risk för att vissa av tjänsterna på webbplatsen slutar att fungera.

OK